Görme Engelliler

Sınıf Öğretmenlerimiz

 

 

ANASINIFI

ÖĞRETMENİ

anasınıfıöğretmenleri  

ANASINIFI

ÖĞRETMENİ

anasınıfıöğretmenleri  08.08.1974 yılında Denizli´nin Yeşiloba Köyünde doğdum. İlkokulu,Ortaokulu ve Liseyi Denizli´de okudum.1992 yılında Selçuk Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi´ni kazandım. 1996 yılında mezun oldum. 27 Eylül 1996 ylında Milas´ın Fatih İlköğretim okulunda göreve başladım.1999 yılında Kütahya Seramik bayisi olan eşim Murat YAZAR ile evlendim. Kutlay adında bir oğlum, Irmak adında bir kızım var.2005 yılından itibaren Sakarya İlkolunda görev yapmaktayım.

 

SINIF ÖĞRETMENİ

 

1.sınıf öğretmenleri 1970 yılında Eskişehir ili Mihalıççık ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Eskişehir´de tamamladım. Cumhuriyet Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunuyum. 1993 yılında Gaziantep Şehitkamil ilçesi Bağbaşı Köyü´ne sınıf öğretmeni olarak atandım. iki yıl görev yaptıktan sonra Milas Yeniköy TEK İlköğretim Okuluna tayinim çıktı. 2008 yılından beri Sakarya İlkokulunda görev yapmaktayım. Evliyim ve 2 çocuğum var.                                                                                                                     

 

SINIF ÖĞRETMENİ

     1.sınıf öğretmenleri      1970 Milas doğumluyum. ilk, ortaokul ve lise öğrenimimi Milas´ta yaptım.1988 yılında Akdeniz Üniversitesi Burdur Eğitim Yüksek Okulunu bitirdim. 1989 yılında Kırşehirde ilk görevime başladım. Daha sonra Aydın,Kuşadası - Davutlar - Söke´de 1998 yılından beri Milas´ta değişik okullarda çalıştım. 2009 yılından beride Sakarya İlkokulunda çalışmaktayım.

 

SINIF ÖĞRETMENİ

 

hacer 

HACER ORHAN

 

 

 

 

SINIF ÖĞRETMENİ

1.sınıf öğretmenleri  

 

SINIF ÖĞRETMENİ

1.sınıf öğretmenleri 1964 yılında doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Milas´ta tamamladım. Demirci Eğitim Yüksek Okulunu bitirdim. Evliyim, Mustafa adında bir oğlum var. 1986 yılında Milas´ın Koru Köyünde göreve başladım. 1998 yılından bu yanada Milas Sakarya İlkokulunda görev yapmaktayım.  

 

SINIF ÖĞRETMENİ

   

 

SINIF ÖĞRETMENİ

1.sınıf öğretmenleri 25.07.1965 yılında Muğla Milas Selimiye´nin Ekindere Köyünde doğdum. 1972 yılında aynı köyde ilkokula başladım ve tamamladım. Ortaokulu 1976-79 yılları arasında Milas Kız Meslek Lisesinde okudum. Lise öğrenimimi Milas Lisesinde tamamladıktan sonra 1982 yılında Kırşehir Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliğini kazanarak, sınıf öğretmenliği okudum. 1985´te Mehmet Kaya ile evlendim.İki çocuk annesiyim. 02.12.1986´da Gaziantep İlinin Nizip İlçesi Dazhöyük Köyünde göreve başladım. Afyon- Sandıklı ve Hocalar ilçesinde çalıştım. 1993´te Muğla Milas Ören´de göreve başladım 3 yıl çalıştım. 1996´da Milas´ta Fatih İlköğretim, Gümüşlük İlköğretimde çalıştım. 2001´de Sakarya İlköğretimde görevime devam ettim. Halen de aynı okulda çalışmaktayım.

 

SINIF ÖĞRETMENİ

1.sınıf öğretmenleri 15.05.1966 yılında Milas´ta doğdum. Evliyim, 2 çocuk babasıyım. İlkokulu Devrim İlkokulunda başlayıp Zekeriya Gümüşkesen İlkokulunda bitirdim. Orta öğretimi Milas Lisesi orta kısmında ve Milas Lisesinde, ardından Balıkesir Cumhuriyet Lisesinde tamamladım. Yüksek Öğrenimimi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Ağrı Eğitim Yüksekokulunda bitirip sınıf öğretmeni olarak mezun oldum. 20 Ekim 1987 yılında Ardahan ilinde ilk göreve başladım. sırasıyla Erzurum, Denizli illerinde çalışıp 1992 yılında Muğla ili Milas ilçesi Kırcağız Köyüne tayin edildim. Daha sonra Milas Merkez Fatih İlköğretim Okulunda 3 yıl görev yaptıktan sonra 2003 yılında Milas Sakarya İlkokulunda göreve başladım. Halen okulumuzda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım.

 

SINIF ÖĞRETMENİ

2.sınıf öğretmenleri  

 

SINIF ÖĞRETMENİ

   

 

SINIF ÖĞRETMENİ

2.sınıf öğretmenleri 1969 Milas doğumluyum. 1988 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Kırşehir Eğitim Yüksek Okulundan mezun oldum. 1989´da Kars´ta göreve başladım. 1993 yılından beri Milas Sakarkaya, Milas Meşelik, Gümüşlük ve son olarakta Sakarya İlkokulunda çalışmaktayım. Evli ve üç çocuk babasıyım.

SINIF ÖĞRETMENİ

 

 

HÜSEYİN GİRİNCİ

 

 

 

SINIF ÖĞRETMENİ

3.sınıf öğretmenleri 1966 yılında Bursa´da doğdum. 1986 yılı Kastamonu Eğitim Yüksek Okulu mezunu olup, aynı yıl Erzurum ili Tekman ilçesinde ilk görevime başladım. Daha sonra Adana ve Sivas illerinde görev yaptım. Evli ve 2 çocuk sahibiyim.

 

SINIF ÖĞRETMENİ

3.sınıf öğretmenleri 04.02.1957 Trabzon/Çaykara doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Artvin-Arhavi´de yaptım. Üniversite yıllarım uzun sürdü. 26 Haziran 1980 yılında Gümüşhane Eğitim Enstitüsünden mezun olarak; 05.01.1981 yılında Şanlıurfa´ya öğretmen olarak atandım. Daha sonra sırasıyla, Niğde´de 1 yıl, Diyarbakır´da 2 yıl sınıf öğretmenliği yaptım. Ve 23 Haziran 1983 yılında Milas Ağaçlıhöyük İlkokuluna özür grubu tayini ile atandım. 4 yıl Selimiye, İlköğretim Okulu, 13 yıl Zekeriya Gümüşkesen ilköğretim okulunda çalıştıktan sonra 1999 yılında Sakarya İlköğretim Okuluna tayinim çıktı. O günden itibaren Sakarya İlköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu arada Selimiye İlköğretim, Zekeriya Gümüşkesen İlköğretim, Menteşe İlköğretim ve Sakarya İlköğretim Okullarında 13 yıl Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yaptım. Evliyim. Fen Bilgisi öğretmeni olan bir kızım var. Özel zevklerim arasında futbol oynamak. Boş zamanlarımı minik basketbolcu öğrencilerimle geçiriyorum. Hiç bir karşılık beklemeden kendimi Türk Gençliğine adamış durumdayım. Çok iyi bir Galatasaray taraftarıyım. 

 

SINIF ÖĞRETMENİ

   

 

SINIF ÖĞRETMENİ

3.sınıf öğretmenleri

1964 yılında Bodrum´da doğdum. İlkokulu Bodrum-Sazköy´de, Ortaokulu Mumcular´da, liseyi de Milas Lisesinde okudum. Ağrı Eğitim Yüksek Okulunu bitirdim. AÖF Lisans Tamamlama Bölümünü tamamladım. Ağrı Tutak Damlakaya İlkokulunda göreve başladım. Sırayla Konya´da, Bodrum Gölköy´de görev yaptım. Milas´a 1996 yılında geldim. Gümüşlük ve Zekeriya Gümüşkesen İlköğretim Okullarında çalıştım. Halen Sakarya İlkokulunda görev yapmaktayım.

 

SINIF ÖĞRETMENİ

4.sınıf öğretmenleri Malatya ili Hekimhan ilçesi doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi aynı ilçede tatamladım. Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. İlk göev yerim olan Ağrı´da üç yıl çalıştıktan sonra 1992 yılında Milas ilçemize geldim. Sırasıyla Bağdamlar Köyü, Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulunda çalıştıktan sonra halen çalışmakta olduğum Sakarya İlkokuluna atandım. Eğitimin, sevgi ve güven duygusunu besleyerek, bireyin özgür iradesinin hakim kılınmasıyla başarıya ulaşacağına inanıyorum. 

 

SINIF ÖĞRETMENİ

4.sınıf öğretmenleri 08.01.1965 yılında Milas´a bağlı Alaçam Köyünde dünyaya geldim. İlkokulu köyümün okulunda, ortaokul ve liseyi Milas Lisesinde okudum. 1984 yılında Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Yüksekokulunda bitirip, Adıyaman´da 1985 yılında göreve başladım. Sakarya ili Merkez Eser İlköğretim Okulunda, Milas Ovakışlacık İlköğretim Okulunda ve Zekeriya Gümüşkesen İlköğretim Okulunda çalıştım. 2006 yılından bu yana Sakarya İlkokulunda çalışıyorum. Evli ve üç çocuk babasıyım.

 

SINIF ÖĞRETMENİ

4.sınıf öğretmenleri